VLADA PRIKUPLJA NOVAC Jesu li hrvatske autoceste dobro ulaganje za građane?
(Dnevnik.hr)
Premijer Tihomir Orešković izjavio je u utorak da se razmatra korištenje drugog mirovinskog stupa za smanjivanje duga autocesta kao i IPO kroz koji bi se građanima ponudilo da investiraju u autoceste.
Premijer Tihomir Orešković izjavio je u utorak da se razmatra korištenje drugog mirovinskog stupa za smanjivanje duga autocesta kao i IPO kroz koji bi se građanima ponudilo da investiraju u autoceste.