ZAGREB U uskočkoj istrazi poslovanja Fimi-medije s državnim poduzećima, jučer je uhićen član Uprave Hrvatskih autocesta (HAC) Josip Sapunar i još tri bivša direktora tog poduzeća Jurica Prskalo, Mario Crnjak i Zlatko Korpar. Policija ih sumnjiči da su oštetili Autocestu Rijeka-Zagreb (ARZ) i HAC za 26 milijuna kuna, tako što su mimo pravila o javnoj nabavi dodjeljivali poslove Fimi-mediji Nevenke Jurak, koja bi, zajedno s Mladenom Barišićem, također trebala biti osumnjičena.
Najnovija antikorupcijska akcija započela je jučer u sedam sati ujutro. Službenici policijskog USKOK-a su pokucali na vrata uhićenim direktorima, te su im pretražili domove. Sapunaru je zapečaćen i ured u sjedištu HAC-a.
– Uhićene su četiri osobe zbog postojanja osnovane sumnje da je počinjeno više kaznenih djela zlouporabe položaja i ovlasti i počinjene materijalne štete od gotovo 26 milijuna kuna, rekao je jučer ravnatelj policije Oliver Grbić.
Zlatko Korpar još je jučer oko podne doveden u prostorije USKOK-a u Gajevoj ulici, te je iznosio obranu. Ostale osumnjičenike policija je dovela USKOK-u tijekom poslijepodneva, a navodno se još neki žele aktivno braniti. Ako nisu samostalno dodjeljivali poslove i provodili isplate Fimi-mediji, USKOK bi im takvu obranu mogao honorirati pod uvjetom da odaju nalogodavce. Tijekom dana trebalo bi biti poznato hoće li biti zadržani u istražnom zatvoru u Remetincu.

Josip Sapunar
Josip Sapunar u HAC je delegiran po osnivanju ovog poduzeća, 2001. godine. S mjesta člana Uprave zaduženog za financije ugledao je leđa brojnim kolegama, predsjednicima i članova Uprava HAC-a. Neokrznut je Sapunar ostao i pri privođenju čelnih ljudi HAC-a zbog slučaja Skladgradnja. Za njega se kaže da je osoba od povjerenja ministra Božidara Kalmete, ali valja istaknuti da je njegove stručne usluge preferirao i nadležni koalicijski ministar Radimir Čačić. Na poseban odnos Sapunara i Kalmete u pismu NO-u HAC-a upozoravao je tadašnji predsjednik Uprave Mario Crnjak. Tvrdio je da je Kalmeta preko Sapunara i još jednog člana Uprave stvorio paralelnu liniju upravljanja poduzećem.
Mario Crnjak
U sustav HAC-a, točnije na čelo poduzeća, Mario Crnjak stigao je iz Instituta građevinarstva Hrvatske (IGH), a dužnost je obnašao četiri godine. Početkom 2008. mediji su izvijestili javnost da je Crnjak tadašnjem predsjedniku Vlade poslao pismenu ostavku i pojasnio da ostavku daje iz zdravstvenih razloga. Godine 2009. naš list objavio je Crnjakovo pismo koje je po svemu sudeći bilo pravi razlog zbog kojeg je napustio HAC. U njemu Crnjak optužuje ministra Božidara Kalmetu da je preko dva člana Uprave stvorio paralelnu liniju upravljanja u poduzeću. Crnjak se vratio u IGH što je u javnosti izazvalo negodovanje, budući da je IGH bio jedan od najčešćih suradnika autocesta.
Jurica Prskalo
Na mjestu predsjednika Uprave HAC-a Jurica Prskalo zamijenio je Marija Crnjaka. Na prijedlog Vlade, na ovu dužnost imenovao ga je 4. travnja 2008. godine ministar Božidar Kalmeta. Do imenovanja na čelno mjesto HAC-a radio je na mjestu predsjednika Uprave Autoceste Rijeka-Zagreb . Na službu u javna poduzeća stigao je iz splitske tvrtke Konstruktor inženjering. Ovo je Prskalu drugo privođenje. Prvi put je priveden zbog afere bojanja tunela Skladgradnje. U ranijem razdoblju Prskalo je, kao diplomirani inženjer građevine, radio na izgradnji autocesta na dionicama: Zagreb – Goričan, Rijeka-Zagreb, Bosiljevo-Mala Kapela, Sv. Rok – Dugopolje.
Zlatko Korpar
Zlatko Korpar u ARZ je došao iz tvrtke Ceste Varaždin. Neko je vrijeme bio član Uprave ARZ-a, postao je predsjednik Uprave nakon što je Jurica Prskalo otišao na čelo HAC-a. Predsjednik uprave ARZ-a Korpar je bio godinu i pol dana. Krajem prošle godine u jeku afera u cestogradnji iznenada je dao ostavku u ARZ-u te se vratio u Ceste Varaždin gdje je postao predsjednik Uprave. Zanimljivo je da je nedavno pokrenuo sudski spor između Cesta Varaždin i ARZ-a oko projekta gradnje čvora Donja Zdenčina. Naime, upravo je on, kao predsjednik Uprave ARZ-a potpisao ugovor o gradnji čvora Donja Zdenčina. Zlako Korpar je član HDZ-a i živi u Varaždinu. (D. P.)
Sindikat: Glavni krivci netaknuti
Predsjednik Nezavisnog cestarskog sindikata Mijat Stanić protumačio je USKOK-ovu akciju kao posljedicu unutarnjih obračuna u HDZ-u.
– Mislim da se i u slučaju ove akcije USKOK-a radi o skidanju glava zbog unutarstranačkih obračuna, odnosno obračuna HDZ-a s bivšim premijerom Ivom Sanaderom. Glavni krivci za ono što se događalo u našem poduzeću ostaju netaknuti, pa moramo konstatirati, odnosno javnosti poručiti da akcijom baš i nismo zadivljeni. Stanić je uvjeren da ni ugovori i isplate Fimi-mediji nisu mogle biti obavljene bez odobrenja Kalmete i Livakovića.

Lažni troškovnici


Prema ranije objavljenim podacima, Fimi-medija je od 2007. do 2009. godine s HAC-om sklopila nekoliko ugovora na kojima je utržila preko 10 milijuna kuna. Primjerice, za promociju elektronske naplate cestarine Fimi-medija je 2008. godine dobila preko 5,5 milijuna kuna.
Kako je izvještavao naš list, HAC je znao plaćati Fimi-mediju na način da su izvođači radova na autocestama potraživali od HAC-a novac za dodatne radove, premda su ga u troškovnicima bilježili za Fimi-mediju. Isplaćene svote proslijeđivane su tvrtki Nevenke Jurak. Uglavnom se radilo o svečanim otvaranjima pojedinih dionica, a kroz otvaranje dionica Dugopolje – Šestanovac,