Spomenuta četvorka još je nekoliko dana na godišnjem odmoru, koji su otvorili nakon što su pritvoreni.

To znači da i uredno primaju plaću dok su u pritvoru. Godišnji im odmori, doznajemo, istječu ovih dana, nakon čega će vjerojatno uzeti neplaćeni odmor. Prema informacijama Jutarnjeg, tek ako se protiv njih podigne optužnica, u HAC-u će otvoriti raspravu o njihovu radnom statusu.
 
 
Izvor: Tportal
Autor: jutarnji.hr/tportal.hr
Objavljeno: 18.12.2009.