Danas se održava tradicionalni turnir u boćanju u Ljubču blizu Zadra
Po treći put zaredom u Ljubču se održava turnir u boćanju, koji je prvo imao karakter turnira i jednodnevnog druženja radnika Sektora za naplatu cestarine, a danas je to turnir svih radnika Hrvatskih autocesta.<br>
Vrijedni organizatori, s Ivanom Škarom na čelu, vrlo pomno pripremaju turnir, te se slobodno može reći da turnir ima sve odlike profesionalno pripremljene priredbe.
Prošle godine na turniru je bilo trinaest ekipa, a ove godine šesnaest.
Sindikalna podružnica Hrvatske autoceste daje novčanu potporu za najnužnije troškove, sukladno odlukama Izvršnog odbora, a sav ostatak pokrivaju sami sudionici turnira, tako da se slobodno može reći da je to samofinancirani turnir.

Fotografije s lanjskoga turnira
Više o prošlogodišnjem turniru možete pročitati u Sindikalnim vijestima br. 24.
Slike potražite u Foto albumu.