Iz Hrvatskih autocesta stigao je demantij vijestio smjeni direktora u toj državnoj tvrtcikoju je objavio portal Dnevno.hr. Demantij, koji potpisuje Kata Kuprešak iz Odjela za poslovne komunikacije, objavljujemo u cijelosti.

U objavljenom tekstu na portalu Dnevno.hr pod naslovom „Ministar Kalmeta žrtvuje ''svoje'' direktore u HAC-u“, autora Damira Kramarića od 29.12.2010. godine iznesena je neistinita informacija da je predsjednik Uprave Hrvatskih autocesta Stjepko Boban dobio nalog od Ministra Božidara Kalmete kojim traži raskid Ugovora o radu za djelatnike navedene u Vašem tekstu.

Predsjednik Uprave Hrvatskih autocesta niti je dobio nalog niti će raskinuti Ugovore o radu sa

Stjepanom Klarićem, Željkom Krapljanom, Stankom Baturom i Ivom Vukovićem.

Zbog objektivnog i istinitog informiranja Vaših čitatelja, a sukladno Zakonu o medijima, molimo Vas da ovo reagiranje objavite u cijelosti na Vašem portalu.
 
 
Izvor: Dnevno.hr
Autor: dnevno.hr
Photo: Pixsell
Objavljeno: 31. 12. 2010.
 
 
 
Hm, hm.
Nešto tu baš i nije uvjerljivo.
Bit će da je istini bliža konstatacija koja se čuje u kuloarima: Nije Božo imao snage provesti vlastite odluke. Tako se, naime, redovno događa onima koji imaju ''previše putra na glavi''.