HAC dao još 27 milijuna kuna za preplaćeni tunel Sv. Rok
(Poslovni dnevnik)<br>Hidroelektri i Konstruktoru ovih dana isplaćeni su milijuni za posao koji su davno odradili i za koji su dobili gotovo 10 milijuna kuna bonusa na brzinu <br>Godinu dana nakon što su pušteni u promet i pola godine nakon što su čelnici Hrvatskih autocesta optuženi za malverzacije za njihovo bojenje, HAC još uvijek plaća radove na skupim tunelima Sv. Rok i Mala Kapela. Saznajemo kako je Hidroelektri i Konstruktoru za dodadatne radove na lijevoj cijevi plaćeno još 22,4 milijuna kuna, što s PDV-om čini trošak od 27,3 milijuna kuna.
Radovi su, naravno, već davno obavljeni iako u ugovoru stoji da je rok za njihovo izvođenje 18 mjeseci. Štoviše, Hidroelektra i Konstruktor Željka Žderića dobili su i bonus od 9,6 milijuna kuna jer su ranije završili radove - u ožujku prošle godine. Ugovor o dodatnim radovima je potpisan točno prije mjesec dana, a HAC je svoju zakonsku obvezu obavještavanja javnosti o tome ispunio u utorak. Ivica Mlinarević koji sad vodi sektor za građenje kaže da se ne radi ni o kakvim novim poslovima, nego o završnom obračunu za već davno odrađene radove. "Dodatni radovi su evidentirani i poslani na naplatu još prošle godine. Trebalo se platiti još u rujnu, ali se zbog događanja u HAC-u sve odužilo. Sve smo provjerili i sve je opravdano", kaže Mlinarević. Dodaje i da je ovaj ugovor posljednji što se tiče bilo kakvog plaćanja za lijeve cijevi tunela Mala Kapela i Sv. Rok. Prema službenom obrazloženju HAC-a, nakon što je 2007. potpisan ugovor s izvođačima, Hidroelektra i Konstruktor su utvrdili da je stanje obloge tunela koji je prije probijen bilo lošije od očekivanog. Za tu sanaciju sada, tri godine poslije, HAC isplaćuje konačnu cijenu. Usput, na isti razlog su se pozvali i Viadukt i Strabag koji su na ime dodatnih radova na cijevi Male Kapele dobili 37 milijuna kuna bez PDV-a, samo što je njima novac već davno isplaćen. Dodatne radove su odobrili i nadzornici radova u kojima je glavnu riječ imao IGH koji vodi Jure Radić.