Jutarnji list došao je u posjed natječajne dokumentacije prema kojoj je vidljivo da su tvrtke koje su gradile i opremale tunele - Viadukt, Strabag, Hidroelektra niskogradnja i Konstruktor inženjering - cijevi tih tunela trebale i obojiti, ali po pet puta nižoj cijeni od one po kojoj je posao HAC dao tvrtki Skladgradnja u vlasništvu braće Žužul.

Te su tvrtke, prema ugovoru, trebale obojiti po jednu cijev iz oba tunela jer su se ostale dvije još gradile.

Skladgradnjina cijena bojenja četvornog metra cijevi iznosila je 220 kuna. Posao sa Skladgradnjom dogovoren je bez natječaja jer je naknadnim ugovorom ta tvrtka dobila 24,89 posto radova, u što je uključeno i bojenje tunela, a prema zakonu se za manje od 25 posto poslova natječaj ne mora raspisivati. HAC je isplatio 35 milijuna kuna bez PDV-a Skladgradnji, ali što je s pet milijuna kuna koje je trebao isplatiti prvotnim izvođačima, nije poznato.

Mijo Stanić iz Nezavisnog cestarskog sindikata tvrdi da ti ugovori nisu poništeni, ali ne zna je li HAC isplatio novac. - Radi se o klasičnoj malverzaciji s namještanjem poslova i podjelom novca među pojedincima - istaknuo je Stanić.
 
 
Izvor: Jutarnji list
Objavljeno: 25.10.2009.