ZAGREB Iz javnog poduzeća Hrvatske autoceste iscurili su dokumenti koji razotkrivaju dosad neviđen način izvlačenja novca pri gradnji autocesta od strane privatnih graditeljskih tvrtki. Slučaj je zabilježen prilikom »gradnje« umjetnog tunela – prijelaza za divljač, na lokaciji Široki vrh, na dionici autoceste Dugopolje – Bisko – Šestanovac.

Građevinsko poduzeće Konstruktor obavezalo se da će izgraditi umjetni tunel koji služi za siguran prijelaz divljači, koji je trebao koštati 26,2 milijuna kuna.

Potom je HAC-u iz Konstruktora dostavljen zahtjev za izmjenu projekta, u kojem je zatraženo da se umjetni tunel zbog kompliciranosti gradnje uopće ne gradi, nego da se umjesto njega izgradi cesta za potrebe lokalnog stanovništva.

Iako nije izgrađen, na prijelaz za divljač zapravo je utrošeno 14 milijuna kuna

 
Ta cesta koštala je 4,8 milijuna kuna. Tom prilikom Konstruktor je od Hrvatskih autocesta naplatio i troškove radova na neizgrađenom umjetnom tunelu obavljene prije odluke o izmjeni projekta što je stajalo 6,87 milijuna kuna.
 
Izmijenjeni projekt, dakle, sad je koštao oko 11,7 milijuna kuna. Razlika između prvotno planiranog troška – 26,2 milijuna kuna i troška primijenjenog projekta – 11,7 milijuna kuna iznosila je oko 14,4 milijuna kuna.

Više u tiskanom izdanju Novog lista u subotu, 8. siječnja 2011.
 
 
Izvor: Novi list
Autor: Ladislav Tomičić
Objavljeno: 7. 1. 2010.