Radnici se odriču direktora i njegova zamjenika (Dnevnik.hr)
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Radnici se odriču direktora i njegova zamjenika

U priopćenju tvrde da su sve nadležne institucije upozorili na nezakonitosti i nepravilnosti u radu vodećeg dvojca. Uprava HAC-a, na istup radnika je bez komentara.

Nadležni ministar Božidar Kalmeta poručuje da daje podršku u raščišćavanju svih nezakonitosti, a i USKOK tvrdi da se postupa po svim prijavama.

''Ono što je vezano uz karijeru spomenutih ljudi je jedna velika nesreća za radnike, nepravda, diskriminacija i vjerojatno ljudi ne vide drugačiji način obzirom na svu ovu neučinkovitost rješavanja tih problema'', rekao je Mijat Stanić iz Nezavisnog cestarskog sindikata.
 
 
Izvor: NovaTV/Dnevnik.hr
Autor: Josip Fiolić
Objavljeno: 19.02.2010., 20:12