Izbori za Radničko vijeće održavaju se u mjesecu ožujku svake tri godine, a od članova Radničkog vijeća se bira Predstavnik radnika u Nadzornom odboru. Radničko vijeće je bitno kod savjetovanja prilikom donošenja raznih pravilnika koji utječu na rad i život radnika, savjetovanja prilikom otkaza ugovora o radu, suodlučivanju prilikom otkazivanja ugovora o radu radniku starijem od 60 godina, trudnicima i invalidima rada.

Radničko vijeće se brine o provedbi i primjeni prava ugovorenih Kolektivnim ugovorom. U protekle tri godine imali smo nerealnu situaciju i u kojoj su oni koji su sklapali Kolektivni ugovor bili u manjini pa se i ta bitna odrednica Radničkog viječa nije provodila.

U Hrvatskim autocestama izbori se održavaju 16. ožujka (srijeda). Biračka mjesta otvorena su od 6,00 do 19,30h u tehničkim jedinicama održavanja te na NP Bregana i Sv. Helena. U upravnoj zgradi Širolina 4 i u iznajmljenim uredima u Vukovarskoj izbori se održavaju od 7,30 do 16,30.

U vrijeme najava koncesija, privatizacija i reorganizacija jako je važno da dobijemo Vašu potporu jer će o tome ovisiti naša budućnost u Hrvatskim autocesta, a mi Vam obećavamo da Vas nećemo iznevjeriti.

Nezavisni cestarski sindikat je do sada pokazao svoju dosljednost, neovisnost o bilo kojoj instituciji, upravi , direktoru i sl. Zato Vas pozivamo da u srijedu izađete na izbore i glasate za listu br.1 Nezavisnog cestraskog sindikata .

Na izborima zaokružite listu br. 1

Nezavisni cestarski sindikat
Podružnica Hrvatske autoceste
Anđelko Kasunić