Izlet u Budimpeštu
Za vikend 13. i 14. listopada 2007. godine Podružnica Hrvatske autoceste organizirala je dvodnevni izlet u Budimpeštu. Odaziv je bio vrlo velik: u dva autobusa na izlet su išla 94 člana.
U opuštenoj atmosferi ugodnoga druženja vrijeme je prosto proletjelo, toliko je bilo sadržajno. Zahvaljujući trudu vodiča Adriatica.neta-a – doživljaj je bio potpun.
Izlet je organiziran preko agencije Adriatica.net, s kojom NCS ima ugovor, koji omogućava obročnu otplatu izleta te određene popuste.
Podružnica Hrvatske autoceste, sukladno zaključcima Izvršnoga odbora, organizira samo dva izleta godišnje: proljetni i jesenski. Postojeći ugovor s agencijom Adriatica.net omogućava i manjim zainteresiranim skupinama članstva da organiziraju svoje izlete.
Ovom prilikom svakako treba pohvaliti gospođu Mirjanu Borovčak za uspješnu organizaciju izleta i nesebičan trud uložen u pripremu.
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
| Više slika možete naći u foto albumu Budimpešta 1 , a uskoro i u foto albumu Budimpešta 2. |
|
|






