Od ove javne tvrtke, rasadišta najvećih afera preko kojeg je država ulagala u gradnju stotina kilometara autocesta - ostat će samo naplata cestarine i održavanje.

Preostali dio HAC-a (građenje, projektiranje...) najvjerojatnije će u budućnosti postati državna agencija za investicije, piše list. U tekstu se dodaje kako nije isključena mogućnost da tvrtka kći, koja će u dogledno vrijeme postati samostalan operater na tržištu, bude prodana koncesionaru.

List piše kako je demontaža HAC-a logična jer je to poduzeće sa 3000 zaposlenih preglomazno, a gradnja autocestovne mreže u Hrvatskoj je pri kraju. Ipak, demontaža se, piše list, može gledati i u kontekstu razvlašćivanja resornog ministra Božidara Kalmete, ali i ministrice graditeljstva Marine Matulović Dropulić.
 
 
Izvor: Business.hr
Objavljeno: 5.3.2010.