Dodatno, poslove vam daju tvrtke koje su ovisile o državnim investicijama, a superviziju obavlja Ministarstvo kojem je na čelu bila dioničarka tvrtke od čijeg direktora ste preuzeli kompaniju. Zvijezde su se upravo tako povoljno posložile tvrtki Tehnički projekt, koju je osnovao već godinu i pol dana blokirani Dinarik. U obje tvrtke prokurist je Ferdinand Mikulić, brat Milivoja Mikulića. Mikulić je od 2006. bio u Upravi HAC-a, zatim pomoćnik ministra prometa Božidara Kalmete pa državni tajnik u Ministarstvu regionalnog razvoja. Bio je bliski suradnik Zdravka Livakovića u HAC-u i Ministarstvu prometa. Za Livakovića i Mikulića vezalo se niz sumnji, ali nijedan proces dosad nije pokrenut. Obojica su "zbog privatnih razloga" otišla s funkcija nakon odlaska Ive Sanadera.

S odlaskom dvojca Dinariku kreće loše - više mu se ne plaća, manje je poslova i završava u blokadi. Tvrtka je inače od pola milijuna eura prihoda u 2005. godini došla na 30 milijuna eura u 2008., prije nego su se povukli Mikulić i Livaković i prije nego su završili u blokadi od 20 milijuna kuna. Ni dan-danas nisu platili sve svoje vjerovnike i blokirani su. Međutim, "formalnost" da ne mogu poslovati Dinarik rješava preuzimanjem tvrtke Tehnički projekt kojoj je osnivač Srećko Pičulin, prije prokurist IGH, a danas jedan od direktora u toj tvrtki. Tehnički projekt je tek ove godine, sredinom veljače, dobio licenciju Ministarstva zaštite okoliša, prostornog uređenja i graditeljstva za poslove do vrijednosti do tri milijuna eura. Međutim, od 2009. do dobitka licencije nezakonito su radili na vrijednim projektima. Ne samo da nisu imali licenciju nego se kršio i Zakon o platnom prometu jer se njima plaćalo za poslove Dinarika. Radili su kao podizvođač Strabaga na vijaduktu autoceste kod Vrgorca, čiju gradnju nadzire IGH. Radili su i na zadarskom centru Supernova gdje je izvođač bila Foedus gradnja, a nadzor tvrtka D&Z, čiji osnivač je Zdravko Livaković.

Lani su počeli radove i na Supernovi u Zagrebu gdje su glavni izvođači Dalekovod i Tehnika, a nadzor je Optima projekt koji su osnovali bivši Tehnikini radnici. To su samo najvredniji projekti. Kako propada Dinarik, tako Tehnički projekt raste. Prema podacima Poslovne Hrvatske, od 1,1 milijuna prihoda u 2008., za prvih devet mjeseci prošle godine imali su oko 14,3 milijuna eura prihoda. Od gubitaša su postali tvrtka s osam milijuna kuna dobiti. Apsurdno, iako Zakon i Pravilnik o licenciranju brane da licenciju dobije tvrtka koja nije platila državi doprinose, ne brani se da osnivač bude u blokadi pa bi i mnogi drugi mogli poći istim putem kao Dinarik i Tehnički projekt. Kad ste u problemu, osnujete novu tvrtku i prebacite radnike. Naravno da takvo poslovanje uništava sve poštene tvrtke koje se natječu za isti posao i potiče nelojalnu konkurenciju. Iako ni njihove građevinske inspekcije nisu obavile posao u ovom slučaju, u Ministarstvu poručuju da su prekršaje počinili i glavni izvođači, dakle Strabag, Dalekovod, i Tehnika, što su angažirali tvrtku bez licencije. Kazna je do 100.000 kuna. Nadzornici su također u prekršaju, a kazna je 25.000 kuna.

Obrana
''Spašavali smo tvrtke''
Željko Penavić, direktor i, kako tvrdi, vlasnik i Dinarika i Tehničkog projekta, na pitanje zašto su nezakonito radili prvo se branio da mu nije jasno zašto nas to zanima. Međutim, onda je priznao da Dinarik koji ima licenciju nije mogao poslovati pa su radili preko Tehničkog projekta koji je nema. Penavić tvrdi da nemaju političku zaštitu jer bi im inače velike građevinske kompanije već plaćale dugove. "Dinarik će uskoro izaći iz blokade i svi dugovi će se platiti. Radili smo na ovaj način jer smo željeli spasiti obje tvrtke, radnike, ali i platiti vjerovnike", kaže Penavić. Tvrdi da u Hrvatskoj više neće poslovati zbog napadačke klime i podsjetio nas je da su dobili poslove u Srbiji, na Kosovu i u Crnoj Gori na zahtjevnim objektima i da zato imaju rast prihoda. "To vas ne zanima jer pišete naručene priče", zaključio je Penavić.
 
 
Izvor: Poslovni dnevnik
Autor: Ivan Pandžić
Objavljeno: 30. 3. 2011.