Natjecanje za najbolje uređenu COKP-u i naplatnu postaju
Drugu godinu za redom održava se natjecanje za najbolje uređen centar za održavanje i kontrolu prometa i naplatnu postaju. Ovogodišnji su pobjednici COKP-a Varaždin i Naplatna postaja Breznički Hum
Veseli da svake godine imamo sve bolje i domišljatije uređene objekte i da se uočavaju vidljivi pomaci na bolje. Svi su zagrizli, nagrade su primamljive.
Odabir najbolje uređenih objekata nije nimalo jednostavna stvar, pogotovo u tolikoj raznolikosti hrvatskog podneblja. Domaćin natjecanja – Sektor za razvoj, tehničku regulativu i tehnologiju s dr sc Goranom Pužom na čelu, odnosno gospođom Vesnom Čleković na čelu povjerenstva za natjecanje – svake godine vrlo kvalificirano odradi obiman posao ocjenjivanja, uz pretežno vanjske ocjenjivače u ocjenjivačkom sudu.
Mnoštvo poziva da objavimo fotografije nagrađenih centara svjedoči o tome da bi svi htjeli znati kako izgledaju nagrađeni centri. A i zaslužili su da to svi vide.
Više informacija o natjecanju može se naći na web stranici Hrvatskih autocesta d.o.o. u Informacijama.
Fotografije nam je ustupila vrijedna članica povjerenstva gospođa Mirjana Borovčak.
|
COKP-a Varaždin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
![]() |
![]() |
|
Naplatna postaja Breznički Hum |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|




















