Novi kolektivni pregovori u HAC-u
Naš kolektivni ugovor vrijedi do 31 prosinca 2010 godine s produljenom primjenom do 31. ožujka 2011. godine. Kolektivno pregovaranje mora početi 60 dana prije isteka ugovora, dakle s pregovorima moramo početi početkom listopada. U kolektivnim pregovorima sudjeluju oba sindikata koja djeluju u HAC-u, a zastupljeni su s pregovaračima razmjerno broju članova koji su učlanjeni u sindikat. Očekivanja za ovaj postojeći ugovor su bila velika, ali nas je pogodila kriza u kojoj smo mi radnici podnijeli veliki teret. Nismo usklađivali rast plaće s rastom troškova života, smanjili su nam se putni troškovi, odrekli smo se velikog dijela regresa, nije nam isplaćena subvencija u treći stup mirovinskog osiguranja, itd.
Taj teret nisu podnijeli svi jednako. Dok radnici krpaju kraj s krajem, direktori, zamjenici i razni šefovi su si isplaćivali razna pasivna dežurstva i tako svoju ionako previsoku plaću podebljavali za nekoliko tisuća kuna, sklapali su se mnogi ugovori na štetu HAC-a koji su našu firmu mnogostruko unazadili i dodatno zadužili. Zapošljavali su se novi ljudi, ali ne tamo gdje trebaju - nego na visoko plaćena radna mjesta, osnivale se nove grupe i odjeli pa smo došli do toga da moramo smanjivati broj zaposlenih, samo se ne zna kako i odakle početi i tko su ti ljudi (radnici) koji nisu nikad ni trebali biti zaposleni.
Bojali su se tuneli, sadili oleandri, naručivali smjerokazni stupići, postavljale kamere u naplatne kućice, betonirao srednji pojas na cesti, prali su se vijadukti i mostovi, aute i kamione vozimo na servise dok imamo zaposlene vrhunske majstore itd, itd.
Niz u nabrajanju bi mogao biti jako dug i sve to je našu firmu oštećivalo i dodatno zaduživalo a mogli smo biti pokretači razvoja regija, mogli smo graditi pošteno i hraniti na tisuće obitelji koji bi gradili cestu, a mi (radnici HAC-a) smo mogli živjeti s dobrim primanjima i sigurni u svoj posao. Sve je to prokockano zbog šačice ljudi koji su za sebe htjeli jako mnogo, a na drugima su glumili dobrog gospodara i davali na kapaljku.
U odjelima i sektorima u Upravi društva radi veliki broj poštenih i marljivih ljudi koji godinama rade na istim pozicijama, a nemaju nikakve šanse za napredovanje, dok na radna mjesta dolaze ljudi izvana na bolje poslove i veće plaće.
Sljedeći Kolektivni ugovor mora biti napravljen na način da uvede ograničenja za pojedine kategorije radnika tako da se ne može nikad više dogoditi da se direktoru plaća dežurstvo i prekovremeni rad, a radnicima ne. To nedopustivo. Mora se dati naglasak na interno zapošljavanje, mogućnost napredovanja po sposobnosti a ne podobnosti, moraju se uvesti kriteriji ponašanja rukovodilaca prema podređenima - stoga:
Nezavisni cestarski sindikat poziva sve radnike HAC-a da se s prijedlozima za Kolektivni ugovor obrate povjerenicima NCS-a u svojim organizacijskim jedinicama kako bi ovaj Kolektivni ugovor napravili boljim i kvalitetnijim od postojećeg.
Ljetna sezona je pri kraju i gužve u prometu se smanjuju, a ova sezona je pokazala i nešto čega smo se pribojavali:
U Sektoru za održavanje u nekim se Tehničkim jedinicama javio problem kod raspoređivanja ljudi u smjene. Svima je jasno da ne mogu biti u smjenama odjednom, ali se mora voditi računa da svi radnici budu podjednako zastupljeni - jer rad u smjenama donosi i nešto povećane prihode.
U Tehničkoj jedinici