Novi skandal: HAC kupio kamere koje ne smije koristiti
(dnevnik.hr) Novi skandal u Hrvatskim autocestama. Tvrtka je nabavila kamere namijenjene dodatnoj kontroli naplate cestarina iako je unaprijed znala da ih ne može koristiti. Beskorisni sustav nadzora prema nekim je procjenama stajao 34 milijuna kuna.