Održan malonogometni turnir u Slavonskom Brodu
Ove je subote u Slavonskome Brodu održano jednodnevno sportsko druženje radnika Hrvatskih autocesta d.o.o. Naime, u gradskoj sportskoj dvorani odvijao se tradicionalni malonogometni turnir, koji su organizirali Brođani, kao pobjednici zadnjega turnira.<br>
Pozivu za sudjelovanje na turniru ove se godine odazvalo 7 malonogometnih ekipa:
Varaždin,
Brinje,
Šestanovac,
Prgomet-Dugopolje,
Zadar,
Ivanja Reka i
Slavonski Brod - Okučani.
Turnir i druženje organizirani su za sve radnike HAC-a, koji vole nogomet i koji mogu sastaviti ekipu, te koji su se mogli odazvati. Iako je turnir prethodnih godina organiziran prvenstveno kao turnir radnika Sektora za naplatu cestarine - ove su godine podjednako bili zastupljeni radnici Sektora za održavanje i Sektora za naplatu cestarine.
Na ovom cjelodnevnom druženju ukupno je sudjelovalo preko 130 radnika HAC-a, a za njih 45 trebalo je organizirati i spavanje. Organizatori su imali pune ruke posla, kojega su vrlo dobro obavili, na zadovoljstvo sviju prisutnih.
Pobjednik turnira i ove je godine ekipa Slavonskoga Broda - Okučana, drugo mjesto osvojila je ekipa Ivanje Reke, a treće ekipa Šestanovca.
Za najboljega igrača proglašen je Zlatko Ćavar iz ekipe Ivanje Reke.
Najbolji je strijelac Dalibor Katinić iz ekipe Slavonskoga Broda - Okučana.
Najbolji je golman Vedran Bitanga iz ekipe Šestanovca.
Od pozvanih direktora sektora druženju se odazvala direktorica Sektora za naplatu cestarine gđa Katarina Benković, koja je sudionike pozdravila u ime Poslodavca i istaknula važnost ovakvih druženja.
Pehare i priznanja dodijelili su Anđelko Kasunić, predsjednik Sindikalne podružnice Hrvatske autoceste Nezavisnog cestarskog sindikata, Svjetlana Slapernik, sindikalni povjerenik profesionalac, Ivica Antunović, predsjednik Organizacijskog odbora turnira, i direktorica Sektora za naplatu cestarine Katarina Benković.























