Nakon svih aktivnosti koje smo poduzeli radi spriječavanja koncesije na autoceste, od ministra Božidara Kalmete dobili smo službeni odgovor: Koncesije neće biti.

Ovim odgovorom nestali su najvažniji razlozi za organiziranje prosvjeda i peticije protiv koncesije, pa otkazujemo sve poduzete aktivnosti.

Dostavljamo vam službeni odgovor ministra koji to potvrđuje.