OTKAZUJE SE PROSVJEDNI SKUP
Nezavisni cestarski sindikat<br>OTKAZUJE PROSVJEDNI SKUP<br>najavljen za 21. ožujka 2009. godine<br>
Nakon svih aktivnosti koje smo poduzeli radi spriječavanja koncesije na autoceste, od ministra Božidara Kalmete dobili smo službeni odgovor: Koncesije neće biti.
Ovim odgovorom nestali su najvažniji razlozi za organiziranje prosvjeda i peticije protiv koncesije, pa otkazujemo sve poduzete aktivnosti.
Dostavljamo vam službeni odgovor ministra koji to potvrđuje.
