Otpušteni direktori zbog otkaza tuže HAC
(Business.hr)<br>Otpušteni direktori koji su donedavno zbog sumnje da su HAC oštetili za 22 milijuna kuna, i to preplativši Skladgradnji bojenje tunela, bili pritvoreni odlučili su tužiti tvrtku jer su dobili izvanredne otkaze za vrijeme boravka u Remetincu, piše Večernji list.
U radni spor s HAC-om stupili su bivši predsjednik Uprave HAC-a Jurica Prskalo, šef gradilišta Željko Kandžija te direktor građenja Goran Legac, dok im se neće pridružiti Marijo Lovrinčević, bivši član Uprave, jer je dan prije uhićenja u studenome prošle godine podnio ostavku.
Spomenuta trojka već su pravnoj službi HAC-a podnijeli žalbe na rješenje o otkazima, poglavito stoga što u obrazloženju prekida radnih odnosa stoji da nisu dolazili na posao, što je prema mišljenju Kandžijinog odvjetnika Krešimira Krsnika pravna sramota.