Prosvjedni skupovi će se održavti svake subote u isto vrijeme dok Vlada ne odustane od koncesije. Na prosvjedu će se također govoriti o kršenju kolektivnog ugovora i neosjetljivosti Uprave na socijalne posljedice njihovih odluka o kojima smo pisali.

Na prosvjedne skupove pozivamo i sve druge sindikate, organizacije civilnog društva, sve građane Republike Hrvatske. Političari i članovi raznih udruga dobrodošli su samo ako dođu u funkciji građana. Koncesija autocesta nije problem samo radnika HAC-a nego svih građana Lijepe Naše, jer davanjem autoceste A3 pod koncesiju svi smo oštećeni i zakinuti.

Također ćemo pokrenuti potpisivanje peticije protiv koncesije autocesta.