Poziv na prosvjedni skup
Nezavisni cestarski sindikat ne prihvaća davanje pravca A3 pod koncesiju i zato poziva sve radnike Hrvatskih autocesta na prvi prosvjedni skup koji će se održati 21. ožujka 2009. g u 12.00 sati ispred Uprvne zgrade u Širolinoj 4.
Prosvjedni skupovi će se održavti svake subote u isto vrijeme dok Vlada ne odustane od koncesije. Na prosvjedu će se također govoriti o kršenju kolektivnog ugovora i neosjetljivosti Uprave na socijalne posljedice njihovih odluka o kojima smo pisali.
Na prosvjedne skupove pozivamo i sve druge sindikate, organizacije civilnog društva, sve građane Republike Hrvatske. Političari i članovi raznih udruga dobrodošli su samo ako dođu u funkciji građana. Koncesija autocesta nije problem samo radnika HAC-a nego svih građana Lijepe Naše, jer davanjem autoceste A3 pod koncesiju svi smo oštećeni i zakinuti.
Također ćemo pokrenuti potpisivanje peticije protiv koncesije autocesta.