Prazna blagajna: Od koncesija za autoceste 0 kuna
(Večernji list)<br>Koncesijska naknada<br>*Primjer autocesta dokazuje kako su u krivu premijerkini savjetnici koji misle da bi koncesijama došli do brze zarade<br>*Koncesionari na Istarskom ipsilonu i autocesti Zagreb – Macelj dosad u proračun nisu ništa uplatili
Dva koncesionara na hrvatskim autocestama koji su u većinskom privatnom vlasništvu – Bina Istra i Autocesta Zagreb – Macelj (AZM) – dosad Republici Hrvatskoj nisu uplatili ni jednu kunu koncesijske naknade!
Pritom Bina Istra pod koncesijom ima Istarski ipsilon od 1995. godine, a tvrtka AZM autocestu od Zagreba do Macelja od 2004. godine, no od toga državni proračun još nema nikakve koristi.
>>Koncesionari nisu u proračun uplatili nijednu kunu naknade
Stoga ideje savjetnika premijerke Jadranke Kosor da bi se davanjem autocesta u koncesiju kako bi se brzo došlo do velikih iznosa za državni proračun, na primjeru Istarskog ipsilona i AZM-a padaju u vodu. A razlog tome su koncesijski ugovori koji određuju da se koncesijska naknada plaća ne odjednom nego pomalo, kroz godine trajanja koncesije.
Strabag i Bouygues
U oba slučaja koncesije na Ipsilonu i AZM-u riječ je o privatno-javnom partnerstvu. U AZM-u privatni partner je austrijska tvrtka Strabag (preko svoje tvrtke Pyhrn Concession Holding GmbH) koja ima 51 posto udjela u tvrtki AZM, a Republika Hrvatska 49 posto.
Prema podacima koje smo dobili od resornog Ministarstva prometa, mora i infrastrukture, AZM treba plaćati koncesijsku naknadu u iznosu od 6 posto dividendi koje su isplaćene članovima društva, no AZM dosad nije poslovao s dobiti. U Ministarstvu još navode da koncesionar kao naknadu plaća i šest posto kamata u skladu sa svakim ugovorom o zajmu člana društva. Po toj stavci dosad je isplaćena naknada, odnosno kamata na zajmove koje je AZM dobio od države za 2009. godinu u iznosu od 103.910 eura te 2010. godineu iznosu od 91.582 eura.
U koncesionaru Bina Istra pak 51 posto vlasništva drži francuska tvrtka Bouygues, no ni u slučaju Bina Istre do sada nije bilo isplate koncesijske naknade.
Kako objašnjavaju u Ministarstvu, prema Ugovoru o koncesiji s dopunama, koncesijska naknada za Istarski ipsilon plaća se kada koncesionar ima raspoloživu gotovinu na kraju godine i nije predviđeno plaćanje financijskog doprinosa u sljedećoj godini.
Financijski doprinos
|
U koncesiju već izgrađeni kilometri i tunel Učka
Francuski Bouygues dobio je koncesiju za gradnju Istarskog ipsilona, ali i tunel Učku koji je već bio izgrađen, te pravo da naplaćuje tunelarinu. Strabag je pak dobio u koncesiju već izgrađenih 40 kilometara i obvezu da izgradi preostalih 20 kilometara. Cestarinu je odmah počeo naplaćivati na već izgrađenom dijelu.
Osim toga, Republika Hrvatska svake godine preko Hrvatskih autocesta financijski potpomaže Bina Istru i AZM pa će im od 2009. do 2012. godine, primjerice, dati 72,4 milijuna kuna, odnosno 120 milijuna kuna. |