Hodak, koji već sedam godina vodi spor za povratak na posao i ima pet nepravomoćnih presuda u svoju korist ističe je glavni razlog otkaza želja HAC-a da ga udalji iz poduzeća.

Hodak ističe da su u preko 22 godine samo su on i još jedan radnik dobili otkaze, a da nije sastavljen zapisnik u kojem bi se utvrdile sve činjenice bitne za odgovornost. Upravo je nepostojanje zapisnika o izvršenom nadzoru, kao i iskazi sudskog vještaka o načinu tajnog snimanja kamerom i mogućnostima manipulacije video zapisom išle Hodaku u korist.

„U Hrvatskim autocestama sam zaposlen 7 godina i nikad nisam počinio povredu radne obveze. Nikad nisam dobio ni opomenu. Nije bilo nikakvog razloga i poslije skrivenog snimanja da se ne dođe na naplatnu postaju kako bi se utvrdile sve činjenice koje su bitne za odgovornost osobe koja je za vrijeme snimanja radila u postaji“, pojašnjava Hodak.

Mijat StanićI internim aktima HAC-a propisano je koje se sve činjenice moraju utvrditi, a koje su bitne za utvrđivanje odgovornosti radnika, a to su utvrđivanje identiteta osobe koja se kontrolira i pregled svih financijsko-računovodstvenih isprava, kao i osobe koja vrši naplatu te opreme koja služi naplati, tvrdi Hodak. Upravo je to objašnjeno i u presudi koju je donio Općinski Sud u Novoj Gradišci u lipnju ove godine u kojoj se utvrđuje i naknada štete i isplata neisplaćenih plaća, te Hodakov povratak na posao.

Prema njegovim riječima u ovom slučaju na snimci se ne može utvrditi ni identitet osobe koja je snimana, a ne može se utvrditi ni vrijeme kada je snimano. I što je prema Hodaku najvažnije, na licu mjesta nije sačinjen zapisniku kojem bi se utvrdile sve navedene činjenice bitne za odgovornost radnika. Taj zapisnik zbog njegove relevantnosti potpisuju i kontrolirani radnik,vođa smjene i kontrolori, zaključuje Hodak.

Sam Stanić kaže kako ne bježi od odgovornosti i da je spreman snositi posljedice, ako je u ovom slučaju riječ o nekoj proceduralnoj pogrešci te napominje kako je samo radio prema naputcima nadređenih iz sektora naplate cestarine u kojem je zaposlen.
 
 
Izvor: business.hr
Objavljeno: 28.9.2009. 
 
 
U slučaju opisanom u članku ne radi se o snimanju radnika - već o snimanju prometa u naplatnim trakama, što baš i nije isto. I danas snimanje prometa obavljaju panoramske kamere i kamere u naplatnim trakama. O cijelome se slučaju raspisalo i čelništvo Udruge branitelja i poštivatelja domovinskoga rata Hrvatskih autocesta u svome Biltenu br. 18, što možete pročitati na ovome linku.