Naime, oko 900 ljudi koji rade na HAC-ovim naplatnim kućicama, od kojih ih je nekoliko stotina zaposleno na području Dalmacije, mogli bi zaboraviti na sve ljetne radosti ako se potvrde informacije iz jednih dnevnih novina prema kojima HAC, da bi dobio povoljniji kredit od neke od europskih razvojnih banaka, treba racionalizirati poslovanje, tj. otpustiti zaposlene na naplatnim kućicama i zamijeniti ih beskontaktnim sustavima, poput ENC-a, smart kartica ili vinjeta.

Predsjednik Nezavisnog cestarskog sindikata Mijat Stanić svjestan je da je takav scenarij u budućnosti neizbježan, ali ne sada, te je za “Slobodnu” kazao kako su ti medijski napisi zapravo naručeni članci pojedinih interesnih skupina unutar HAC-a, koji na taj način žele skrenuti pozornost sa stvarnih problema, odnosno korupcije, na marginalne likove.
 
– To je puštanje probnih balona jedne interesne skupine, koja želi izdvojiti tvrtku za naplatu cestarina iz HAC-a. Tko je ikada čuo da banka postavlja takve uvjete za kredite?

Tu je riječ o osiguravanju pozicija u tvrtki koja bi bila neovisna o vlasti, koju pojedinci žele izdvojiti iz političkih priča jer su izbori uskoro, a to bi značilo da su zacementirali svoje pozicije neovisno o tome koja će stranka pobijediti na izborima – smatra Stanić, kojega čudi da se najavljuju takvi rezovi jer smatra da, ako bi se trebalo rezati, onda bi se to trebalo napraviti u malverzacijama opterećenom sektoru gradnje, u kojemu su, na primjer, “tuneli duplo naplaćeni”, a ne u osnovnim sektorima autocesta – održavanju ili naplati.

Iz HAC-a nisu htjeli komentirati navode Mijata Stanića, ali su potvrdili kako su u tijeku pregovori o uvjetima za sklapanje ugovora o dugoročnom kreditu s europskim bankama za razvoj EBRD-om i EIB-om. Međutim, ističu iz HAC-a kako nije istina da je jedan od uvjeta smanjenje broja blagajnika na naplatnim postajama.
SR