Večernji list objavio demanti iz Agencije za zaštitu osobnih podataka
U Večernjem listu od 10.9.2009. godine na stranici 39 objavljen je demanti Agencije za zaštitu osobnih podataka. Demantira se krive navode iz članka "Kamere u naplatne kućice jer blagajnici ukradu i 100 € na dan".
Kliknite na sliku lijevo i pročitajte demanti !
Iz svega je vidljivo da su "izvori iz HAC-a" maksimalno manipulirali svim elementima koji se spominju u članku. Demanti Agencije za zaštitu osobnih podataka samo potvrđuje ono što navodi Nezavisni cestarski sindikat.
Demanti Nezavisnog cestarskog sindikata, koji je objavljen u Sindikalnim vijestima br. 87 i na ovim stranicama, Večernji list još nije objavio.