Zaposlenici HAC-a i građanima 'objasnili' stupiće
(Dnevno.hr)<br>KOME JOŠ NIJE JASNO? <br>Preko već postojećeg plakata uz policijsku stanicu u Heinzlovoj, na kojima se poziva na obračunavanje s korupcijom u HAC-u, zaposlenici i Nezavisni cestarski sindikat obraćaju se građanima i upozoravaju na to tko je stvarno platio lijeve i desne stupiće.
Zaposlenici HAC-a i članovi Nezavisnog cestarskog sindikata su u petak, 5. studenog na Slavonskoj aveniji, u blizini policijske postaje u Heinzleovoj, platili postavljanje jumbo-plakata na kojem policiji pojašnjavaju što se zbiva u njihovoj tvrtci.
Oni su vrlo nezadovoljni načinom na koji se nadležni obračunavaju s korupcijom u HAC-u, a poruka policiji je bila vrlo jasna:
Zaposlenicima HAC-a dozlogrdilo: Policajci, što vam nije jasno?
Sad su se HAC-ovci odlučili obratiti i građanima. Preko već postojećeg plakata sa lijevim i desnim stupićima naljepljen je i natpis na kojemu stoji: ''GRA