Zaposlenici HAC-a i članovi Nezavisnog cestarskog sindikata su u petak, 5. studenog na Slavonskoj aveniji, u blizini policijske postaje u Heinzleovoj, platili postavljanje jumbo-plakata na kojem policiji pojašnjavaju što se zbiva u njihovoj tvrtci.

Oni su vrlo nezadovoljni načinom na koji se nadležni obračunavaju s korupcijom u HAC-u, a poruka policiji je bila vrlo jasna:

Zaposlenicima HAC-a dozlogrdilo: Policajci, što vam nije jasno?

Sad su se HAC-ovci odlučili obratiti i građanima. Preko već postojećeg plakata sa lijevim i desnim stupićima naljepljen je i natpis na kojemu stoji: ''GRA