Živi zid: Hrvati, sad ćete vidjeti kako je u Americi - tko nema novca, taj umire
(Index)<br><br>NAKON što je ministarstvo zdravlja potvrdilo kako će od 1. svibnja povećati cijenu dopunskog osiguranja sa 70 na 89 kuna, Živi zid je tu novost iskomentirao na svojem Facebook profilu.<br>
"DOPUNSKO OSIGURANJE POSKUPIT ĆE 30%!
Zdravstvena usluga vam neće biti 30% bolja. Unatoč poskupljenju, imat ćete puno manja prava, a za bolju zdravstvenu zaštitu ćete morati još ekstra uzeti privatno zdravstveno osiguranje. Naravno da će privatnik uvijek naći neku stavku u ugovoru zašto vam ne bi trebali platiti troškove liječenja ukoliko oni budu previsoki.
Živi Zid je jedina stranka koja se borila protiv privatizacije zdravstva, al' nas su nazivali populistima i anarhistima. Sada će nažalost siromašni ljudi umirati jer neće moći plaćati troškove liječenja. Sada će Hrvati vidjeti kako je to živjeti u Americi. Tko nema novaca, taj umire", objavio je Živi zid.
Zdravstvena usluga vam neće biti 30% bolja. Unatoč poskupljenju, imat ćete puno manja prava, a za bolju zdravstvenu zaštitu ćete morati još ekstra uzeti privatno zdravstveno osiguranje. Naravno da će privatnik uvijek naći neku stavku u ugovoru zašto vam ne bi trebali platiti troškove liječenja ukoliko oni budu previsoki.
Živi Zid je jedina stranka koja se borila protiv privatizacije zdravstva, al' nas su nazivali populistima i anarhistima. Sada će nažalost siromašni ljudi umirati jer neće moći plaćati troškove liječenja. Sada će Hrvati vidjeti kako je to živjeti u Americi. Tko nema novaca, taj umire", objavio je Živi zid.
Izvor: Index
Piše: M.Č.
Foto: Hina
Objavljeno: 30. 3. 2016.
Poveznica na izvor
Piše: M.Č.
Foto: Hina
Objavljeno: 30. 3. 2016.
Poveznica na izvor
Još članaka na istu temu:
Index
Stranka HDZ-ove koalicije protiv povećanja cijene dopunskog: "Ako su to reforme, jadna nam majka"
Index
Stranka HDZ-ove koalicije protiv povećanja cijene dopunskog: "Ako su to reforme, jadna nam majka"