Znajući da političari kradu, i menadžeri HAC-a činili su isto
(Dnevno.hr)<br>USKA VEZA FIMI MEDIE I HAC-a <br>Mnogi direktori u HAC-u su znali kako vladajuća stranka nelegalno izvlači novac iz tvrtke, pa su i oni odlučili sebi uzeti dio kolača. Kasnije su mogli ucjenjivati jedni druge, zbog čega do danas nema niti jednog suđenja za kriminal u Hrvatskim autocestama – smatra Mijat Stanić, predsjednik Nezavisnog cestarskog sindikata.
Ugovori koje je tvrtka nedavno uhićene Nevenke Jurak sve donedavno sklapala s Hrvatskim autocestama, a koje posjeduje dnevno.hr, najbolje vjerojatno ilustriraju na koji je način HDZ isisavao novac iz javnih poduzeća te ga prebacivao u svoju blagajnu, a pojašnjavaju, osim toga, i okolnosti u kojima su direktori u HAC-u godinama mogli na sve moguće načine nekažnjeno zloupotrebljavati svoje pozicije.
Iz ugovora HAC-a i Fimi Medie, sklopljenog u proljeće prošle godine, vidljivo je, naime, da je HAC financirao svečano otvaranje radova na dionicama na kojima ni danas nisu započeli radovi. To su dionice Gradec – Sokolovec i Vrbovec 2 – Bjelovar, a dio su takozvanog Podravsko-bilogorskog ipsilona.
Svečano otvaranje tih dionica, za koje su gotovo svi u HAC-u znali da neće biti ni započete jer HAC za njih nije imao potraban novac, bilo je 27. travnja prošle godine, a sav taj cirkus priređen je samo zbog lokalnih izbora koji su se održali u svibnju iste godine.
HAC je, dakle, platio svečanost otvaranja radova za koje nije osigurao novac, pa je lako zaključiti da je HAC-ov novac išao za HDZ-ovu predizbornu kampanju.
Zanimljivo je, osim toga, da su radovi Fimi Medie i HAC-a sklapani bez natječaja, dakle direktnom nagodbom, što je Nevenki Jurak i omogućilo da organiziranje vrlo jednostavnih svečanosti, koje su se svodile otprilike na podizanje skromne pozornice i jeftinog šatora, naplati gotovo milijun kuna (dvije svečanosti otvaranje dionice naplatila je 1.700.000 kuna).
Danas, međutim, znamo da je dio novca od takvih višestruko preplaćenih poslova zadržavala Nevenka Jurak, a dio se po svemu sudeći slijevao na račun HDZ-a.
No, tu ne završava priča o gubicima Hrvatskih autocesta. Još veću štetu od sklapanja nepovoljnih poslova preko Fimi Medie, toj tvrtci su vjerojatno nanijeli menadžeri koji su znali za sporne transakcije preko Fimi Medie, odnosno za Sanaderov „genijalan plan“ isisavanja novca iz državnih tvrtki, pa su i oni odlučili iskoristiti širom otvorena vrata za lov u mutnom.
U takvim okolnostima su i sklopljeni skandalozni menadžerski ugovori, o kojima smo u više navrata pisali, a koji su direktorima u HAC-u omogućavali da basnoslovne otpremnine dobiju čak i u slučaju kada nakon brojnih zlouporaba položaja i ovlasti samo promijene radno mjesto unutar HAC-a, dakle nakon što jednu direktorsku fotelju u Hrvatskim autocestama zamijene drugom.
- Posve je očito je da je postojao prešutan dogovor o nenapadanju. Mnogi direktori u HAC-u očito su znali kako vladajuća stranka nelegalno izvlači novac iz tvrtke, pa su i oni odlučili sebi uzeti dio kolača. Kasnije su mogli ucjenjivati jedni druge, zbog čega se i događa da nikakva istraga o kriminalu u HAC-u nije dovela do suđenja, odnosno do osude kriminala. Menadžeri, političari, a po svemu sudeći i policija, čine začarani krug u kojem svatko od njih zna za grijehe onog drugoga, pa je zato korupciju tako teško iskorjeniti, a krivce kazniti. Nevena Juricu su, primjerice, u svega mjesec dana osudili za puno manji grijeh od onog za koji se terete direktori HAC-a, no bivši članovi Uprave HAC-a, Prskalo i Lovrinčević, za razliku od Jurice, još nisu ni došli do suda i pitanje je hoće li ikada biti osuđeni – napominje Mijat Stanić, predsjednik Nezavisnog cestarskog sindikata, koji već godinama ukazuje na kriminal velikih razmjera u Hrvaskim autocestama i koji je većpomalo zasićen tog gotovo uzaludnog truda.
Stanićevo mišljenje dijeli i dr. Josip Kregar, bivši dekan Pravnog fakulteta u Zagrebu i nezavisni vijećnik u zagrebačkog Gradskoj skupštini.