Iz medija

Hrvatske autoceste

25.10.2010.

Stanić: 'Ajmo svi na poligraf!

Stanić: 'Ajmo svi na poligraf!

(Novi list)
ZVIŽDAČICA IZ HAC-a OKRENULA PLOČU I SAD TVRDI DA JE LAGALA POD PRITISKOM SINDIKATA
ZAGREB »Svašta se promijenilo od kada sam s optužbama za mito izašla u javnost. Ljudi mi čestitaju, dive mi se, ljudi su oduševljeni što sam toliko hrabra i kažu da sam super postupila. Ustrajna sam i idem do kraja.« Tako je početkom prošle godine govorila Majda Rumora, zaposlenica HAC-a, optužujući za mito jednog od direktora u ovom javnom poduzeću – Željka Krapljana. Slijedila je godina dana i sedam mjeseci klasične zviždačke sudbine: nazivala je redakcije, gurala svoju priču i u tome bila neobično uporna, da bi prije par dana Rumora okrenula ploču.